ZAKLÁDAJÍCÍ ČLENOVÉ

Zakládající členové stojí ve vedení organizace a dohlíží na její základní směřování a rozvoj. Představují statutární orgán Junior Diplomat Initiative.

Ludvík Eger

ludvik.eger(at)jdi-vse.cz

Protože se Ludvík odjakživa zajímal o dění kolem sebe a vždy se do něj rád zapojoval, rozhodl se pro studium diplomacie a mezinárodních vztahů. V oblasti mezinárodních vztahů se soustředí na otázky lidských práv a rozvojové spolupráce. Baví ho také sledovat politický marketing a veřejnou diplomacii. Nevydrží dlouho nic nedělat, proto stál i u zrodu JDI. Řídí se tím, že čím více člověk dá svému okolí, tím více získá nazpět. Každý rok zkouší nový druh sportu.

Kamila Harabinová

kamila.harabinova(at)jdi-vse.cz

Kamila pochází z malebného prostředí Vysokých Tater na Slovensku. Touha po cestování a poznávání nových kultur jí už přivedla do mnohých zemí, například USA, Kanady, Turecka či na Kubu. Kromě mezinárodních vztahů a diplomacie se věnuje také právu. Mezi její vášně patří sporty všeho druhu, od squashe až po jízdu na kajaku. Můžete ji najít i při šálku kávy či čaje s dobrou knihou v ruce. Ráda se obklopuje zábavnými a přátelskými lidmi, kteří jí do života vnášejí elán a entuziasmus.

Ondřej Wágner

ondrej.wagner(at)jdi-vse.cz 

Ondřej je původem z Pardubic, ale už od dospívání věděl, že v Pardubicích dlouho nevydrží. Jeho profesním snem vždy bylo se stát diplomatem a hájit české zájmy v zahraničí. I jeho koníčky odpovídají profesnímu zaměření: cestování po světě, zejména po Asii, poznávání nových kultur a lidí z celého světa. Se zájmem se dlouhodobě zaměřuje na čínskou zahraniční politiku a čínštinu samotnou. Nedá dopustit na řízek s bramborovým salátem.