ORGANIZAČNÍ TÝM JDI

VEŠKERÉ AKTIVITY JUNIOR DIPLOMAT INITIATIVE PŘIPRAVUJÍ ČLENOVÉ ORGANIZAČNÍHO TÝMU, STUDENTI OBORŮ MEZINÁRODNÍ STUDIA – DIPLOMACIE A MEZINÁRODNÍ POLITIKA A DIPLOMACIE FAKULTY MEZINÁRODNÍCH VZTAHŮ VYSOKÉ ŠKOLY EKONOMICKÉ V PRAZE, NA ZÁKLADĚ SVÉHO ZÁJMU O DIPLOMACII A MEZINÁRODNÍ VZTAHY, VE SVÉM VOLNÉM ČASE A BEZ FINANČNÍCH ODMĚN.

Tým JDI v akademickém roce 2017/2018

alexi

Alexandra Bendeová

alexandra.bendeova(at)jdi-vse.cz

Alexandra věří, že díky studiu diplomacie bude mít šanci získat práci v mezinárodním prostředí spojenou s cestováním. Kromě studování anglického, francouzského a německého jazyka ji také zajímají bezpečnostní vztahy, geopolitika a historie. Mezi její životní sny patří návštěva každého kontinentu světa a účast na natáčení komiksového filmu. Také doufá, že v budoucnu dosáhne pocitu „superhrdiny“ při řešení konfliktů mezinárodních organizací. Ve volném čase ji baví sledovat seriály a vyhledávat zajímavosti ze světa filmu.

Kristy1

Kristýna Hrochová

kristyna.hrochova(at)jdi-vse.cz

Pro Kristýnu je studium diplomacie splněným snem. Již od malička ji fascinovalo světové dění a bavilo ji učit se jazyky, konkrétně angličtinu, němčinu a italštinu. Je velmi empatická, zajímá se především o rozvojové země, oblast lidských práv, a vzhledem k jejímu životnímu stylu jí nejsou lhostejná ani práva zvířecí. Ve volném čase se věnuje CrossFitu, posilování a občas i tenisu, který dříve hrála závodně. Nejvíce síly a energie načerpá u velké snídaně, kdy si posedí s kávou a denním tiskem, v nejlepším případě obklopena přírodou.

eliška

Eliška Krovová

eliska.krovova(at)jdi-vse.cz 

Eliška je energická a otevřená duše se zájmem o nové zkušenosti a zážitky. Stereotyp není nic pro ni, a i proto se rozhodla pro studium mezinárodních vztahů, v jejichž prostředí jsou změny na denním pořádku. Vždy ji bavily jazyky, cestování a humanitní vědy a v minulosti se také věnovala umění, konkrétně hře na klavír a tanci. V současné době se zajímá hlavně o otázky rozvojové spolupráce, nebo konflikty v rozvojových oblastech a jejich následnou rekonstrukci. Volné chvíle ráda tráví s přáteli a rodinou a hlavu si zaručeně vyčistí například vařením nebo výletem.

marek

Marek Kuchař

marek.kuchar(at)jdi-vse.cz 

Marek se stal členem JDI už ve druhém semestru. Během studií na základní škole a později na gymnáziu našel zálibu v historii, zeměpise, ekonomii a studiu cizích jazyků. Proto pro něj studium na FMV VŠE byla priorita číslo jedna. Ve svém volném čase se rád vzdělává v různých oblastech. Sport preferuje jak aktivní, tak i pasivní, zahraje si deskovou hru s přáteli a nepohrdne ani dobrou knihou s fantasy tématikou nebo sledováním nejnovějších filmů a seriálů

niki

Nicol Morávková

nicol.moravkova(at)jdi-vse.cz 

Zájem o mezinárodní dění se u Nicol formoval již od dětství. Jelikož má z části polské kořeny, měla jedinečnou možnost poznat jazyk, zvyky a tradice této, nám nejen geograficky, velmi blízké země. To vše podnítilo její chuť učit se jazyky a poznávat jiné kultury. V současnosti se kromě angličtiny a polštiny intenzivně věnuje němčině. Z FMV VŠE je nadšená, obrovské množství přednášek, seminářů či debat s významnými osobnostmi dokáže i tak již zajímavý studentský život neskutečně obohatit. Nicol ve volném čase ráda čte, chodí do divadla nebo diskutuje s přáteli u šálku dobré kávy, a to nejen o nejnovějším světovém dění.

roman

Roman Potěšil

roman.potesil(at)jdi-vse.cz 

Pro Romana byl po střední škole obor diplomacie jasnou volbou, zejména díky jeho zálibě ve studiu cizích jazyků a mezinárodním dění. Zajímá se především o společnost a události ve Spojených státech amerických a Rusku. Ve volném čase se věnuje širokému spektru sportovních aktivit a rád se také odreaguje při sledování různých děl světové kinematografie. Dále svůj volný čas tráví při poslechu hudby a hře na kytaru. Miluje cestování a jeho oblíbenou destinací je Irsko.

Andy1

Andrea Vuová

andrea.vuova(at)jdi-vse.cz 

Andreu ovlivnilo vyrůstání v multikulturním prostředí, a to zapříčinilo její zájem o cestování, poznávání kultur a národních kuchyní. Studium diplomacie bylo pro ni jasnou volbou. Její vášní jsou jazyky, a tak se v současné době věnuje angličtině, francouzštině a korejštině. V budoucnu by se ráda zaměřila na oblast lidských práv, kde by chtěla pomoci systému zdravotnictví a vzdělávání v rozvojových zemích. Ve volném čase maluje, zajímá se o design a baví ji sledovat novinky ze světa umění.

Tým JDI v akademickém roce 2016/2017

Matyáš Havel, Kristýna Hrochová, Markéta Mamicová, David Řehulka, Andrea Vuová

Tým JDI v akademickém roce 2015/2016

Matyáš Havel, Petra Hovorková, Kristýna Hrochová, Lukáš Lukačovič, Markéta Mamicová, Vojtěch Mareček, Patrik Martínek, Michaela Pešková, Michaela Ptáčková, David Řehulka, Kristýna Valentová, Andrea Vuová

Tým JDI v akademickém roce 2014/2015

Matyáš Havel, Petra Hovorková, Hana Láníková, Lucie Lotková, Lukáš Lukačovič, Markéta Mamicová, Vojtěch Mareček, Michaela Pešková, Michaela Ptáčková, Matěj Sechovský, Kristýna Valentová

Tým JDI v akademickém roce 2013/2014

Daniela Dírerová, Monika Hong Nhung Duongová, Jana Forstová, Kamila Harabinová, Hana Láníková, Lucie Lotková, Lukáš Lukačovič, Michaela Pešková, Michaela Ptáčková, Matěj Sechovský, Matti Tetřev

Tým JDI v akademickém roce 2012/2013

Daniela Dírerová, Ludvík Eger, Jana Forstová, Kamila Harabinová, Matti Tetřev, Ondřej Wágner

Tým JDI v akademickém roce 2011/2012

Ludvík Eger, Thai Do Quang, Kamila Harabinová, Veronika Kadlecová, Ondřej Wágner