ORGANIZAČNÍ TÝM JDI

VEŠKERÉ AKTIVITY JUNIOR DIPLOMAT INITIATIVE PŘIPRAVUJÍ ČLENOVÉ ORGANIZAČNÍHO TÝMU, STUDENTI OBORŮ MEZINÁRODNÍ STUDIA – DIPLOMACIE A MEZINÁRODNÍ POLITIKA A DIPLOMACIE FAKULTY MEZINÁRODNÍCH VZTAHŮ VYSOKÉ ŠKOLY EKONOMICKÉ V PRAZE, NA ZÁKLADĚ SVÉHO ZÁJMU O DIPLOMACII A MEZINÁRODNÍ VZTAHY, VE SVÉM VOLNÉM ČASE A BEZ FINANČNÍCH ODMĚN.

Tým JDI v akademickém roce 2016/2017

Maty1

Matyáš Havel

matyas.havel(at)jdi-vse.cz

Matyáš studuje obor Mezinárodní studia – diplomacie na FMV, protože by se rád v budoucnu uplatnil v mezinárodním prostředí. Na fakultě vítá širokou paletu ekonomických i diplomatických předmětů, stejně jako možnost specializovat se na oblast vlastního zájmu. Láká ho především region východní a jihovýchodní Asie, a proto se v současné době intenzivně zabývá studiem čínštiny. Miluje přírodu a nejvíce svoji rodnou Vysočinu, kde se věnuje outdoorovým sportům. Dále svůj volný čas rád tráví četbou knih nebo poslechem world music.

Kristy1

Kristýna Hrochová

kristyna.hrochova(at)jdi-vse.cz

Pro Kristýnu je studium diplomacie splněným snem. Již od malička ji fascinovalo světové dění a bavilo ji učit se jazyky, konkrétně angličtinu, němčinu a italštinu. Je velmi empatická, zajímá se především o rozvojové země, oblast lidských práv, a vzhledem k jejímu životnímu stylu jí nejsou lhostejná ani práva zvířecí. Ve volném čase se věnuje CrossFitu, posilování a občas i tenisu, který dříve hrála závodně. Nejvíce síly a energie načerpá u velké snídaně, kdy si posedí s kávou a denním tiskem, v nejlepším případě obklopena přírodou.

Market1

Markéta Mamicová

marketa.mamicova(at)jdi-vse.cz 

V životě Markéty hrálo již od dětství významnou roli umění. Zejména hudba se stala jejím největším koníčkem, který ji naplňoval i během studia na Janáčkově konzervatoři a Gymnáziu v Ostravě, kde absolvovala gymnázium se zaměřením hra na klavír. Jelikož ji zajímala i scéna mezinárodních vztahů, rozhodla se pro obor diplomacie v Praze, jakožto centru kultury a dění. V budoucnu by se ráda zaměřila na oblast severní Evropy, pro kterou má velkou slabost, a tak se začala kromě angličtiny a francouzštiny věnovat i švédštině.

David1

David Řehulka

david.rehulka(at)jdi-vse.cz 

David má rád cestování a studium cizích jazyků. Také díky tomu se rozhodl pro studium oboru Mezinárodní studia – diplomacie na FMV. Zajímá se o všeobecné dění v mezinárodním prostředí, kde by chtěl v budoucnu najít uplatnění. Ve svém volném čase se věnuje hudbě, od 5 let hraje na kytaru a rád si zazpívá i ve sboru. Nepohrdne ani posezením u dobrého čaje a knihy.

Andy1

Andrea Vuová

andrea.vuova(at)jdi-vse.cz 

Andreu ovlivnilo vyrůstání v multikulturním prostředí, a to zapříčinilo její zájem o cestování, poznávání kultur a národních kuchyní. Studium diplomacie bylo pro ni jasnou volbou. Její vášní jsou jazyky, a tak se v současné době věnuje angličtině, francouzštině a korejštině. V budoucnu by se ráda zaměřila na oblast lidských práv, kde by chtěla pomoci systému zdravotnictví a vzdělávání v rozvojových zemích. Ve volném čase maluje, zajímá se o design a baví ji sledovat novinky ze světa umění.

Tým JDI v akademickém roce 2015/2016

Matyáš Havel, Petra Hovorková, Kristýna Hrochová, Lukáš Lukačovič, Markéta Mamicová, Vojtěch Mareček, Patrik Martínek, Michaela Pešková, Michaela Ptáčková, David Řehulka, Kristýna Valentová, Andrea Vuová

Tým JDI v akademickém roce 2014/2015

Matyáš Havel, Petra Hovorková, Hana Láníková, Lucie Lotková, Lukáš Lukačovič, Markéta Mamicová, Vojtěch Mareček, Michaela Pešková, Michaela Ptáčková, Matěj Sechovský, Kristýna Valentová

Tým JDI v akademickém roce 2013/2014

Daniela Dírerová, Monika Hong Nhung Duongová, Jana Forstová, Kamila Harabinová, Hana Láníková, Lucie Lotková, Lukáš Lukačovič, Michaela Pešková, Michaela Ptáčková, Matěj Sechovský, Matti Tetřev

Tým JDI v akademickém roce 2012/2013

Daniela Dírerová, Ludvík Eger, Jana Forstová, Kamila Harabinová, Matti Tetřev, Ondřej Wágner

Tým JDI v akademickém roce 2011/2012

Ludvík Eger, Thai Do Quang, Kamila Harabinová, Veronika Kadlecová, Ondřej Wágner