Seminář: ,,Ze studenta diplomatem v dnešním dynamickém světě“

11.10.17

Přijďte na již 30. seminář JDI, který se uskuteční v úterý 17. října. A s kým jiným bychom měli oslavit náš kulatý seminář než právě s patronkou naší organizace, ředitelkou Diplomatické akademie Ministerstva zahraničních věcí ČR (MZV ČR), paní Věrou Jeřábkovou.

Vidíte se v budoucnu jako diplomaté a diplomatky a chtěli byste se o této profesi dozvědět více? Jaká vede z VŠE cesta na MZV ČR a jací by studenti měli být, aby ve světě diplomacie uspěli? Paní ředitelka Věra Jeřábková Vám ráda zodpoví i veškeré otázky týkající se Diplomatické akademie MZV ČR a souvisejícího přijímacího řízení.

Paní Jeřábková v minulých letech působila jako velvyslankyně České republiky ve Spojených arabských emirátech a v Kyperské republice. Díky své dlouholeté diplomatické praxi tak může studentům předat praktické zkušenosti a vůbec je obeznámit s tím, jaké radosti, ale i oběti práce diplomata obnáší.

Přijměte naše pozvání na seminář ,,Ze studenta diplomatem v dnešním dynamickém světě“, který se uskuteční v úterý 17. října v 18:00 v místnosti SB 309.

Na seminář je nutno se registrovat, a to zasláním e-mailu na registrace@jdi-vse.cz, kam připište Vaše jméno a ročník studia. Seminář je otevřen pouze pro obor Mezinárodní studia – diplomacie FMV VŠE a registrace budou spuštěny ve čtvrtek 12. října ve 20:00.