Seminář s absolventy DA aneb jaká vede cesta do Černínského paláce

29.03.18

Rádi byste se v budoucnu stali karierními diplomaty a pracovali na Ministerstvu zahraničních věcí České republiky? Již tradičně pro Vás pořádáme seminář s absolventy Diplomatické akademie MZV ČR. Naše pozváni přijali Bohdan Malaniuk a Petra Nováčková. Během semináře budou hosté hovořit o svých zkušenostech z Diplomatické akademie (DA), o práci na MZV ČR a v průběhu večera Vám také zodpoví veškeré Vaše otázky.

Přijměte tímto naše pozvání na 32. seminář JDI, který se uskuteční ve středu 4. dubna 2018 od 19:00 v rektorském salonku Akademického klubu VŠE. Hosty semináře budou již zmíněni Bohdan Malaniuk, který je absolventem VŠE a v současné době působí na Odboru ekonomické diplomacie MZV ČR a Petra Nováčková, která působí na Odboru politik Evropské unie a Strukturálních fondů EU.

Akce je určena pro studenty oboru Mezinárodní studia – diplomacie, navazujících magisterských diplomatických oborů a relevantních vedlejších specializací magisterského studia FMV VŠE v Praze.

Zájemci o účast se mohou registrovat na adrese registrace@jdi-vse.cz od čtvrtka 29. března od 20:00. Do e-mailu uveďte jméno, obor a ročník studia. Účastníci budou vybráni na bázi „first come, first served“.