Seminář: ,,EEAS’s Role in Conflict Prevention’’

16.03.17

Zajímáte se o bezpečnostní politiku a řešení konfliktů? Chcete se dozvědět více o činnosti Evropské služby pro vnější činnost (ESVČ) nebo prevenci konfliktů? Pokud vaše odpověď zní ano, neváhejte a využijte jedinečnou příležitost diskutovat s bezpečnostním expertem, Michaelem Skinnerem, na téma: „EEAS’s Role in Conflict Prevention“.

Přijměte tímto pozvání na 29. seminář JDI, jenž se uskuteční ve středu 22. března v místnosti RB 210 od 19:00 a proběhne v anglickém jazyce.

Hostem tohoto semináře bude Michael Skinner, pracující v „Civil Service Fast Stream“, který mimo jiné působil v ESVČ v oblasti prevence konfliktu, vyjednávání a peacebuildingu. Díky tomu, že Michael Skinner od března působí na výměnném programu Ústavu mezinárodních vztahů v Praze, může vystoupit jako host semináře JDI.

Přijďte se zeptat na jakékoliv otázky týkající se nejen prevence konfliktů, mediace, preventivní diplomacie, zahraniční a bezpečnostní politiky a aktuální situace ve Velké Británii například v kontextu evropské spolupráce.

Akce je určena pro studenty Fakulty mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze.

Zájemci o účast se mohou registrovat na adrese registrace@jdi-vse.cz od čtvrtka 16. března od 21:00. Do e-mailu uveďte jméno, obor a ročník studia. Účastníci budou vybráni na bázi „first come, first served“.