Exkurze na Velvyslanectví Francouzské republiky

31.10.17

Dozvěděli byste se rádi více o diplomacii jednoho z našich nejvýznamnějších evropských partnerů a státu, který se významně podílel na utváření současné podoby Evropy?

Francie čelila letos hned dvěma výzvám, a to jak prezidentským, tak parlamentním volbám, ve kterých se řešily fundamentální otázky dalšího směřovaní Francouzské republiky. Ovlivnily výsledky francouzských voleb voliče i v ostatních zemích Evropské unie? Co tento výsledek znamená pro francouzskou diplomacii a zahraniční politiku?

Tým JDI Vás tímto srdečně zve na návštěvu Velvyslanectví Francouzské republiky, která se uskuteční v pondělí 6. listopadu od 15:30. Připravili jsme pro Vás exkurzi do diplomatické kanceláře, budete moci nahlédnout také do salonů rezidence velvyslance, a nakonec Vás čeká diskuze s velvyslancem Francouzské republiky, J.E. panem Rolandem Galharaguem.

Akce je určená pro studenty oboru Mezinárodní studia – diplomacie, navazujících magisterských diplomatických oborů a relevantních vedlejších specializací FMV VŠE v Praze. Upozorňujeme, že exkurze proběhne v anglickém jazyce a její délka bude přibližně 90 minut.

Zájemci o účast se mohou registrovat na adrese registrace@jdi-vse.cz v úterý 31. října od 20:00. Registrace se uzavřou v pátek 3. listopadu ve 12:00. Do e-mailu uveďte jméno, obor a ročník studia. Účastníci budou vybráni na bázi „first come, first served“.