Diplokvíz

21.02.18

Začal nám nový semestr, a proto je čas na další akce JDI. První akcí letního semestru bude Diplokvíz, který pořádáme již potřetí, tentokrát ve středu 28. 2. 2018 od 19:00 v místnosti RB 212.

Zajímá Tě diplomacie a mezinárodní vztahy? Toužíš se dozvědět nové informace zábavnou formou, poznat své spolužáky mimo přednášky  a cvičení a příjemně strávit středeční večer? Neváhej a přihlaš se sám, nebo s celým týmem a hrajte o hodnotné ceny. Jako obvykle na Tebe budou čekat různorodé otázky rozdělené do čtyř skupin. Otázky se můžou týkat mezinárodních vztahů, geografie, historie a samozřejmě diplomacie. Tři nejlepší týmy pak postoupí do finále, kde se utkají o první místo.

V Diplokvízu spolu soutěží čtyřčlenné týmy, které si vytvoří účastníci sami při registraci anebo pokud se přihlásíš sám/a, tak Tě do nějakého týmu přiřadíme. Celá akce se ponese v přátelské neformální atmosféře.

Akce je určena pro studenty bakalářského i magisterského stupně studia na Fakultě mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze. Zájemci o účast se mohou registrovat na adrese registrace@jdi-vse.cz od středy 21. února od 20:00. Do e-mailu je třeba uvést jméno, obor  a ročník studia. Účastníci budou vybráni na bázi „first come, first served“.

Těšíme se na Vás!