diplokvíz final 3

Diplokvíz

04.10.17

Jste studenty mezinárodních vztahů a rádi soutěžíte? Chtěli byste se seznámit se svými spolužáky a zároveň získat nové vědomosti? V tom případě si nenechte ujít další akci JDI v tomto semestru.

Srdečně Vás zveme na v pořadí již druhý Diplokvíz, který v minulém roce jako nový formát akce JDI získal pozitivní ohlasy, a který přináší příležitost otestovat, jak jsou na tom Vaše znalosti nabyté ze školních lavic. Kvíz se bude konat ve středu 11. 10. 2017 od 18:30 v místnosti SB 322.

Tentokrát se můžete těšit na otázky týkající se čtyř mezinárodních uskupení a jejich členských států, historie a všemožných zajímavostí. Stejně jako minulý rok nebude chybět ani hádání významných osobností a událostí, či slepá mapa. Účastníci se mohou přihlašovat ve dvojicích, ve skupině nebo i samostatně, přičemž celkem prosti sobě bude soutěžit až 8 týmů po 4 členech.

Nemusíte se obávat, kvíz bude probíhat v přátelské atmosféře, jde především o seznámení se s novými lidmi, členy JDI a o rozšíření obzorů zábavnou formou. Neváhejte tedy přijít a zkusit, co ve vás je!

Akce je určena pro studenty Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze. Zájemci o účast se mohou registrovat na adrese registrace@jdi-vse.cz od čtvrtka 5. října od 20:00. Do e-mailu uveďte jméno, obor a ročník studia. Účastníci budou vybráni na bázi „first come, first served“.